Marzenia kibiców Arsenalu już niedługo się spełnią! Zdaniem zachodnich mediów już wraz z końcem obecnego sezonu dojdzie do zmiany na ławce trenerskiej Kanonierów i z klubem pożegna się Unai Emery.

Dużo ostatnio dzieje się w szeregach Kanonierów. Wczoraj świat obiegła informacja o tym, że w styczniu z klubu odejdzie Granit Xhaka, a dzisiaj zaskoczyła wszystkich wiadomość, że wraz z końcem sezonu z posadą trenera pożegna się Unai Emery. Druga z nich najbardziej spodobała się kibicom londyńskiego klubu, którzy narzekali od dłuższego czasu na słabe wyniki swoich ulubieńców. W tabeli ligowej Arsenal zajmuje obecnie szóste miejsce, a tuż przed nimi uplasował się beniaminek tegorocznej Premier LeagueSheffield United

Oliwy do ognia dodał z pewnością spór Hiszpana z Granitem Xhaką, którego punktem kulminacyjnym było spotkanie Arsenalu z Crystal Palace, kiedy to zezłoszczony Szwajcar, schodząc z murawy nie podał ręki trenerowi. Tydzień później w meczu z Leicester City Hiszpan nie uwzględnił pomocnika w kadrze meczowej, tłumacząc swoją decyzję nieprzygotowaniem mentalnym piłkarza do gry. Zaznaczył również, że jeżeli nie dojdzie do zmiany w jego zachowaniu, to kapitan będzie musiał pożegnać się z klubem. Jak się jednak okazało, najprawdopodobniej obaj panowie nie zagrzeją długo na Emirates Stadium.  

Zobacz również: Xhaka opuści Arsenal już w styczniu, aby wzmocnić zasłużony włoski klub!

UDOSTĘPNIJ
Avatar
Wyznawca piłki nożnej od dziewiątego roku życia. Fanatyk FC Barcelony, ligi hiszpańskiej oraz reprezentacyjnych rozgrywek.