W sporcie jak i życiu – fortuna często kołem się toczy. Czasami szybko zdobywamy szczyty, ale jeszcze szybciej z nich spadamy. A wiadomo nie od dziś, że łaska kibica na pstrym koniu jeździ.

Zapraszamy serdecznie na nową audycję na antenie Radia Gol. “Sportowa Fortuna” to program, w którym żadna dyscyplina nie będzie miała przed nami tajemnic. Bez tabu, bez owijania w bawełnę – mówimy, jak jest naprawdę! W każdy niedzielny wieczór będziemy podsumowywać najważniejsze wydarzenia tygodnia, nie umknie nam żadne wydarzenie, w którym brali udział reprezentanci Polski. Do tego komentarze i opinie ekspertów z różnych środowisk, duża dawka pozytywnych emocji i zapowiedzi przyszłych meczów, imprez czy zawodów. Zapraszamy w każdy niedzielny wieczór na antenę kanału 1. Radia Gol!

Gospodarzem programu będzie Maciej Piotrowski – a w gronie współprowadzących głosy znane Wam doskonale z naszej rozgłośni, m.in. Tomasz Górski, Wojciech Anyszek, Michał Salamucha czy Piotr Szymczuk. Nie może Was z nami zabraknąć. Startujemy w najbliższą niedzielę o 19.00!

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.