Wiele osób cierpi na nudę podczas przymusowego siedzenia w domu spowodowanego pandemią koronawirusa. Szukają one wtedy różnych ciekawych zajęć, czy też odnajdują one stare zdjęcia bądź filmy. Nie inaczej było w przypadku Norwega, Sondre Guttormsena, który postanowił podzielić się swoją próbą skoku o tyczce, którą wykonał w 2018 roku.

Pech chciał dla niego, że była to próba zupełnie nieudana. Skoczek z Norwegii nawet nie doskoczył do poprzeczki. Z pewnością w normalnych okolicznościach taki wyczyn byłby uznany w kręgach lekkoatletycznych za parodię skoku i byłby wyśmiany, jednak w obecnej chwili przyniósł zgoła odmienne efekty.

Otóż ten skok przyniósł młodemu Sondre ogromną popularność, której z pewnością się nie spodziewał. Nawet spoglądając na rosnącą popularność tego wideo określił to mianem nienormalnego, czy wręcz chorobliwego. Na szczęście Norweg będzie miał okazję pokazać swoją lepszą formę, ponieważ 11 czerwca wystartuje w mityngu w Oslo. Oprócz niego wystartuje w nim dwóch zawodników, w tym Armand Duplantis, a Renauld Lavillenie skoczy w swoim ogrodzie.

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.