Walka o Scudetto nabiera rumieńców. W niedzielę kolejny krok postara się wykonać SSC Napoli, które podejmie Fiorentinę (godz. 15:00).

Neapolitańczycy toczą rywalizację o najważniejsze trofeum we Włoszech z Interem oraz Milanem. Trzy kolejne zwycięstwa ekipy Luciano Spallettiego zniwelowały stratę do lidera Serie A zaledwie do jednego “oczka”. Piotr Zieliński jest krytykowany za słabszą postawę. Od sześciu meczów nie strzelił gola ani nie zanotował asysty.

W Fiorentinie chcą uzyskać grę w w Lidze Europy. Zremisowali z Interem (1:1), pokonali Empoli (1:0) i postarają się sprawić niespodziankę na Stadio San Paolo. – Będziemy potrzebować poświęcenia i jakości – mówi Vincenzo Italiano. Krzysztof Piątek do Florencji wrócił ze zgrupowania reprezentacji Polski z kontuzją ścięgna Achillesa. Wiele wskazuje, że polski napastnik wyleczył uraz i wybiegnie przeciwko Napoli.


15:00 | SSC Napoli – ACF Fiorentina


Paweł Wątorski

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.