Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów
II Liga: Skra Częstochowa 0:0 Resovia Rzeszów, 17.06.2020 | Fot. Patryk Kowalski

Już dziś ostatni rozdział w walce o Fortuna 1 Ligę. W meczu finałowym fazy play-off Resovia Rzeszów podejmie drużynę Stali Rzeszów. Która rzeszowska drużyna zapewni sobie awans do rozgrywek pierwszoligowych? Odpowiedź poznamy słuchając Kanału 2. Radia GOL od godziny 17:00!

Derby elektryzowały zawsze, ale te dzisiejsze mają szczególną stawkę, którą jest awans do Fortuna 1 Ligi. Pojedynek, w którym Resovia podejmie u siebie Stal zadecyduje o tym, kto w następnym sezonie weźmie udział w pierwszoligowych rozgrywkach. 

W półfinale Stal Rzeszów wyeliminowała GKS Katowice wygrywając 2:0, natomiast Resovia po rzutach karnych pokonała Bytovię Bytów 

Relacja na żywo z pojedynku decydującego o awansie do Fortuna 1 Ligi pomiędzy Resovią Rzeszów a Stalą Rzeszów już dziś od godziny 17 w Kanale 2. Radia GOL!

Autor: Janusz Siennicki

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.