Sezon PŚ w skokach nie rozpocznie się jeszcze przez pewien czas, ale wczoraj pojawiło się bardzo ważne ogłoszenie dotyczące rywalizacji na skoczniach. Poznaliśmy bowiem telewizyjnego nadawcę tej dyscypliny, który – tak samo jak Radio GOL – będzie relacjonował te zmagania.

Transmisję wszystkich konkursów Pucharu Światu, marcowych MŚ i Turnieju Czterech Skoczni na przełomie grudnia i stycznia będzie można obejrzeć na antenach TVN, Eurosportu oraz w Playerze. Natomiast dotychczasowy nadawca TVP będzie mógł transmitować zawody krajowe (Wisła i Zakopane) oraz konkurs w Rasnovie.

Konkursy PŚ, MŚ i TCS będzie można również śledzić na antenie Radia GOL, gdzie nasza niezawodna ekipa skomentuje dla Państwa walkę Polaków o medale.

Jeszcze nie wiadomo nic o składzie komentatorów, jednak wydaję się że skład komentatorski się nie zmieni i w następnym sezonie podczas konkursów usłyszymy głosy Marka Rudzińskiego i Igora Błachuta. Natomiast studio w TVN najpewniej poprowadzą Sebastian Szczęsny oraz Damian Michałowski.

Sezon PŚ rozpocznie się 4 listopada od zawodów w Wiśle, rozgrywanych w trybie hybrydowym – z lodowymi torami najazdowymi, ale igielitem na dole skoczni. Po trzech tygodniach przerwy – ze względu na MŚ w Katarze – skoczkowie wrócą natomiast do rywalizacji na fińskim obiekcie Rukatunturi.

Autor: Miłosz Sojka

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.