Stefan Horngacher poinformował dziś, kto wystąpi podczas ostatniego weekendu Letniego Grand Prix na skoczni Vogtland Arena w Klingenthal.

W składzie pojawił się oczywiście brązowy medalista na dużej skoczni w Zhangjiakou  – Karl Geiger, czy dwukrotny medalista olimpijski z Pjongczangu- Andreas Wellinger.

Do zakończenia Letniego Grand Prix został tylko jeden konkurs który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Natomiast w sobotę odbędzie się konkurs mikstów. Aktualnym liderem tegorocznego LGP jest Dawid Kubacki który wyprzedza drugiego Manuela Fettnera o blisko 70 punktów. Trzecią pozycję zajmuje Kamil Stoch, natomiast oczko niżej ze stratą 8 punktów do trzykrotnego złotego medalisty olimpijskiego zajmuje Paweł Wąsek. Najlepszy wśród niemieckich skoczków jest Karl Geiger który zajmuje w klasyfikacji generalnej 6 pozycję ze zdobytymi 136 punktami.

Kadra reprezentacji Niemiec na finałowe zawody LGP w Klingenthal

Karl Geiger

Philipp Raimund

Stephan Leyhe

Constantin Schmid

Martin Hamann

Andreas Wellinger

Pius Paschke

Markus Eisenbichler

Emanuel Schmid

Justin Lisso

David Siegel

Simon Spiewok

Autor: Miłosz Sojka

 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.