Poznaliśmy finalistów turnieju Panów, pierwsza rakieta bez finału.

Miedwiediew D. 2 – 1 Chaczanow K.

W spotkaniu dwóch tenisistów z Rosji mieliśmy nie lada widowisko. Pierwszy set bardzo zacięty zakończony tie – breakiem na korzyść tenisisty wyżej rozstawionego. Drugi set to dominacja Chaczanowa, który wygrywając do trzech wyrównał stan spotkania. W ostatecznej partii Chaczanow nie dał rady i przegrał seta do trzech. Miedwiediew prezentujący kapitalną formę notuje kolejny finał w turnieju.

Alcaraz C. 1 –  2 Sinner J.

Pierwszy set bardzo wyrównany, zakończony tie – breakiem, wygranym przez Hiszpana. Dwa kolejne sety to już popis Sinnera, który nie dał szans Alcarazowi, w drugiej partii wygrał do czterech a w trzeciej przegrał zaledwie dwa gemy. Sensacja stała się faktem, tym samym Alcaraz ustąpił pierwsze miejsce w rankingu ATP, Djokoviciowi, Sinner w kapitalnej formie w tym roku, zasłużony finał.

 

 

Maciej Bednarz

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.