Dean Klafurić po wczorajszym odpadnięciu z eliminacji Ligi Mistrzów decyzją prezesa Legii Warszawa, Dariusza Mioduskiego, został zwolniony z funkcji pierwszego trenera drużyny mistrza Polski!

Klafurić mimo zwycięstwa w rewanżu ze Spartakiem Trnava nie był w stanie uratować swojej posady po dość przeciętnym starcie sezonu. Wielu kibiców narzekało na kiepską grę stołecznego zespołu, co nie pomagało Legii zmienić swojej dyspozycji. Zwłaszcza, że w kuluarach coraz głośniej mówiło się, że Dariusz Mioduski czeka tylko na potknięcie Klafuricia, by zastąpić go Adamem Nawałką.

Zanim jednak Legia podejmie rozmowy z Nawałką, bądź też z innym kandydatem do roli trenera, rolę szkoleniowca w drużynie tymczasowo przejmie Aleksandar Vuković. Prezes Mioduski dał sobie 2 tygodnie na znalezienie następcy Chorwata. Kto będzie na tyle odważny, by przejąć zespół mistrza Polski? Odpowiedź poznamy mniej więcej w połowie sierpnia.

FOT.SportNews.hr
UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.