Minionej nocy San Antonio Spurs grali z Toronto Raptors. Drużyna Jeremy’ego Sochana prowadziła na początku drugiej kwarty 38:37, ale kolejne minuty to sukcesywne powiększanie przewagi przez zespół z Kanady, który wygrał 143:100.

Jeremy Sochan wrócił do gry po tym jak z powodu choroby musiał opuścić jeden mecz.

Polak wyszedł w pierwszej piątce, ale spędził na boisku tylko 10 minut – zdobył dwa punkty i miał dwie zbiórki oraz jeden przechwyt.

Gregg Popovich ograniczył występ Sochana, ponieważ ten miał infekcję i nie mógł trenować. Obie drużyny były osłabione, ale zwycięską ręką wyszli koszykarze Toronto Raptors.

Kolejny występ 19-latka już w nocy z piątku na sobotę, kiedy Ostrygi podejmą Los Angeles Clippers.