Piłkarskie Mistrzostwa Świata to wydarzenie, którego żaden fan sportu na świecie nie chce ominąć. Kto sięgnie po Puchar? Jak poradzą sobie „Biało-Czerwoni”? Czy Francja przełamie „klątwę mistrzów”? Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznacie w Radiu GOL!

Jak zwykle, fani piłki nożnej mogą liczyć na Radio GOL podczas kolejnej wielkiej imprezy. Wszystkie mecze piłkarskich MŚ 2022 w Katarze będą dostępne na kanałach 1. i 2. naszej stacji. Spotkania od meczu otwarcia do finału (włączenie z każdym występem Polaków) skomentuje ekipa komentatorów, która w czasie regularnego sezonu przybliżała Państwu emocje na polskich i europejskich boiskach. Już w niedzielę rozpoczynamy projekt #MISJAKATAR w Radiu – o 15:45    Wojciech Nowakowski i Wojciech Anyszek zrelacjonują ceremonię otwarcia Mistrzostw.

Relacje ze spotkań to jednak dopiero początek naszej oferty! Codziennie wieczorem zapraszamy Państwa na audycję Radia Katar, w której omówimy wydarzenia z całego dnia rywalizacji! Przed i po meczach Polaków zapraszamy także na specjalne wydania magazynu, w których skupimy się na występach „Biało-Czerwonych”. Radio Katar poprowadzą nasi komentatorzy, przed którymi wiele rozmów i dyskusji z ciekawymi gośćmi!

Tych, którym i tak będzie mało piłki, zapraszamy podczas mundialu na stronę Radia. Znajdą tam Państwo zapowiedzi wszystkich meczów, wiadomości z Kataru i podsumowania każdego dnia na mundialu. Nie zabraknie również relacji od naszego wysłannika prosto z Kataru! Warto codziennie zaglądać na stronę Radia, aby być na bieżącą z rywalizacją na Mistrzostwach.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej rozpoczynają się w tę niedzielę! Z Radiem GOL nie ominie Państwa żadne wydarzenia z Kataru!

UDOSTĘPNIJ
Adam Franciszek Wojtowicz
W Radiu GOL od 2020, obecnie szef pismaków. Fan sportu, kibic Borussi Dortmund. W razie czego zapraszam do kontaktu.