Po dwunastu rozegranych kolejkach zespoły te dzielą w tabeli tylko trzy punkty. Manchester City jest wiceliderem, z kolei West Ham United plasuje się na czwartej lokacie. Aby utrzymać swoją pozycję Manchester musi ten mecz wygrać.

Drużyna Guardioli wygrała cztery ostatnie mecze i straciła w nich zaledwie dwa gole Kilka dni temu Manchester City potwierdził dobrą dyspozycję wygrywając w Lidze Mistrzów mecz przeciwko PSG (2:1) i zapewniając tym samym zwycięstwo w swojej grupie.

West Ham United spisuje się bardzo dobrze i potwierdza swoje wysokie aspiracje. Młoty doznały jednak przed tygodniem niespodziewanej porażki na boisku Wolverhampton. West Ham potrafi grać przeciwko czołówce, czego jednym z dowodów jest wygrany na początku listopada pojedynek z Liverpoolem (3:2). Zespół gości stać na to, by nawiązać walkę z The Citizens jak równy z równym. 

Komu uda się wygrać ? Gospodarze udowodnią swoją siłę z Ligi Mistrzów ? Czy West Ham po raz kolejny pokona faworyta ? Wszystko rozstrzygnie się już  28 listopada o godzinie 15.

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.