Zapraszamy na zapowiedź kolejnego spotkania w ramach Fortuna 1. Liga. Dziś do Łodzi przyjedzie zespół z Nowego Sącza. 

ŁKS to siódma drużyna tabeli. Łodzianie to sąsiad dzisiejszego rywala, z którym dzielą go zaledwie dwa punkty. W dotychczasowym roku radzą sobie przeciętnie, z bilansem trzech remisów i dwukrotnych porażek oraz zwycięstw. W kwestii gry na własnym obiekcie nie jest o wiele lepiej, bo ostatnie dwie rywalizacje rozgrywane w Łodzi kończyły się klęskami. Nadzieje można pokładać w tym, że ostatnie bezpośrednie rywalizacje kończyły się pomyśli gospodarzy. 

Sandecja to szósta drużyna ligi. Co ciekawe, goście to druga najlepsza drużyna pod względem gry w delegacji, tracąc najmniej bramek spośród wszystkich zespołów. W ostatnim okresie forma jednak zaczęła spadać, bo w dwóch spotkaniach zanotowali tylko jeden punkt. Najjaśniejszym punktem w zespole okazuje się ściągnięty z Lechii Gdańsk Łukasz Zjawiński. Młody napastnik jest już najlepszym strzelcem swojej drużyny, a w ostatnim dwóch spotkaniach trafił do bramki rywala dwukrotnie. 

Początek spotkania o godzinie 20:30.


Autor: Filip Tyczyński

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.