Według doniesień AC Milan jest zainteresowany usługami Jadona Sancho. 18-latek prezentuje w obecnym sezonie bardzo wysoką formę i jest jedną z jaśniejszych postaci w szeregach Borussi Dortmund.

Według The Mirror, nie tylko Mediolańczycy spoglądają w kierunku młodego Anglika. Wśród zainteresowanych wymienia się Tottenham, Manchester United, Chelsea czy Arsenal. W obecnym sezonie Sancho rozegrał 10 meczów we wszystkich rozgrywkach i zanotował do tej pory już 9 asyst. Bardzo dobrze wykorzystuje każdą otrzymaną minutę na boisku.

Wydaje się, że przy tak dużym zainteresowaniu klubów ciężko będzie Dortmundczykom zatrzymać swoją gwiazdę. Zawodnik występował już wcześniej w barwach Manchesteru City.Według Calciomercato do angielskiego wyścigu dołącza się Milan, który jest ponoć w stanie zaoferować 50 milionów euro. Do zimowego okienka kluby będą mu się bacznie przyglądać. Młody zawodnik musi udowodnić swoją wysoką formę i konsekwentnie pracować przez cały sezon.

Jadon Sancho byłby dla Milanu ciekawym rozwiązaniem do gry jako skrzydłowy. Rossoneri grają w formacji 4-3-3, mając na bokach takich zawodników jak Suso, Calhanoglu czy Castillejo. Młody i dynamiczny zawodnik może być odciążeniem dla mocno eksploatowanych zawodników i wnieść świeżość w szeregi Mediolańczyków.

 

Źródło: www.caughtoffside.com

UDOSTĘPNIJ