Późnym wieczorem czeka nas kolejne spotkanie La Liga. Granada na własnym terenie podejmie Real Betis. Zapraszamy na zapowiedź tej rywalizacji. 

Dla obu ekip będzie to czwarte spotkanie w tym sezonie i szansa na pierwsze zwycięstwo.

Granada dotychczas zdołała zdobyć zaledwie dwa punkty przy jednym strzelonym golu. Sama gra również nie była powalająca, a potwierdza to właśnie skuteczność linii ofensywnej w rozegranych już rywalizacjach. Nadzieja może być we własnym boisku, bo na start sezonu udało się tam zremisować z mocną Valencią.

Real Betis ostatnio także notuje spadek formy. Po trzech spotkaniach na koncie mają zaledwie dwa punkty i dwa gole strzelone. Podbudować zespół może poprzednie starcie z Realem Madyt, w którym zawodnicy z Sevilli prezentowali się na godnym poziomie. Licząc poprzedni sezon, goście mają passę sześciu spotkań bez porażki na wyjeździe, lecz większość z tych spotkań zakończono remisem. 

Początek spotkania o godzinie 22:00.

Autor: Filip Tyczyński

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.