Niesamowicie wyrównana jest w tym sezonie czołówka Tauron Ligi. Świadczy o tym ledwie czteropunktowa przewaga lidera, Developresu SKYRES nad piątym ŁKS Commercecon. Dziś jednak nadchodzi czas na weryfikację potencjału i szans na podium drużyn łódzkich. W kolejnych derbach Łodzi zmierzy się zespół Grotu Budowlanych i ŁKS – u Commercecon.

Stawką tego meczu będzie ligowe podium po osiemnastej kolejce. Na razie na jego najniższym stopniu znajduje się zespół Błażeja Krzyształowicza, aczkolwiek jest to spowodowane przede wszystkim większą liczbą zwycięstw. Bilans 13-4 mimo sporych zmian w kadrze przed sezonem może imponować zwłaszcza, że w ostatnim meczu zawodniczki Grotu Budowlanych pokonały lidera z Rzeszowa. 

ŁKS z kolei będzie chciał zbliżyć się do swojego lokalnego rywala. Obecnie podopieczne Giuseppe Cuccariniego mają tyle samo punktów, co mistrz Polski z Polic, ale mają jedno zwycięstwo mniej, co plasuje je obecnie na piątym miejscu w tabeli. Dziś w Sport Arenie w Łodzi będą chciały pokazać swój potencjał i że potrafią stawić czoła mocniejszym od siebie w tym sezonie. 

Transmisja z tego meczu wyłącznie w RadioGol. Od 15:00 w kanale 3 skomentują go Maciej Piotrowski i Mateusz Pietrzak.

UDOSTĘPNIJ