Jak poinformował dobrze znany w transferach europejskich-Fabrizio Romano. Dean Henderson zostanie wysłany na roczne wypożyczenie do Nottingham Forest.

Jak podaje, dziennikarz klub z Nottinghamu nie będzie miało opcji wykupu z Manchesteru United.

Obecnie w drużynie Manchesteru United Henderson nie mógł liczyć na miejsce w podstawowym składzie Czerwonych Diabłów. Od paru lat podstawowym bramkarzem pozostaje David De Gea. Natomiast reprezentant Anglii w hierarchii bramkarzy Manchesteru United byłby dopiero numerem dwa.

25-letni bramkarz na obecną chwilę w Premier League rozegrał 48 spotkań zanotowując w nich aż 18 czystych kont. Wcześniej wychowanek Manchesteru United był wypożyczany do takich zespołów jak: Grimsby Town, Shrewsbury czy Sheffield United.

Autor: Miłosz Sojka


UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.