Na mocy nowelizacji prawa Piątek postanowił zastrzec swoją cieszynkę! Słynne już pistolety Krzyśka zarejestrowano jako ruchomy znak towarowy!

W marcu miała miejsce nowelizacja prawa w Polsce, która wprowadziła nowe kategorie znaku takie jak znaki multimedialne. Postanowił z tego skorzystać Krzysztof Piątek, który zarejestrował swoją markową cieszynkę. Dzięki temu tylko on będzie miał do niej prawo. Słynne już pistolety Polaka są wykonywanie przez niego od jego transferu do Serie A. Po raz pierwszy zaprezentował ją podczas meczu pucharu Włoch z Lecce, kiedy strzelił 4 bramki!. Od tego czasu nie celebrował bramki w ten sposób tylko raz, a miało to miejsce w czerwcu w ramach spotkania eliminacji mistrzostw Europy z Izraelem. Swoją decyzję motywował szacunkiem do rywala. 

Obecna dyspozycja Krzyśka pozostawia wiele do życzenia, ale wierzymy, że Polak już niedługo wróci na odpowiednie tory i zacznie znowu strzelać! Ostatnio zaczęło być głośno o możliwym wypożyczeniu Piątka z powrotem do Genoi, gdzie po raz pierwszy piłkarz zwrócił na siebie uwagę światowych mediów. Dziennikarze od razu zaczęli porównywać jego sytuację do tego Suso, który w 2016 roku udał się właśnie tam na wypożyczenie i zdołał odbudować dawną formę. 

Zobacz również: Piątek na wylocie z Milanu? Polak bliski wypożyczenia!

UDOSTĘPNIJ
Avatar
Wyznawca piłki nożnej od dziewiątego roku życia. Fanatyk FC Barcelony, ligi hiszpańskiej oraz reprezentacyjnych rozgrywek.