Trwają emocje związane z Premier League. Już dzisiaj o godzinie 16:00 Brighton zmierzy się z Brighton. 

Brighton i Brentford wszystkich pozytywnie zaskakują w tym sezonie, grają świetnie jak na swoje możliwości, jednym z głównych powodów sukcesu obu tych drużyn jest fantastyczna myśl szkoleniowa Roberto De Zerbiego oraz Thomasa Franka. 

W obu przypadkach te zespoły mogą, nic nie muszą. Nie grozi im spadek a na europejskie puchary także są małe szanse. Brentford przegrało tylko raz od siódmego stycznia, z Evertonem na Goodison Park, 1-0. Natomiast przegrało tylko raz w całym roku kalendarzowym, u siebie z Fulham, 0-1.

Warto zwrócić uwagę na Kevina Schade w zespole pszczół, mimo że zaczyna mecz na ławce to pokazał w tym sezonie, że jego wejścia mogą zrobić różnice.

Składy:

Brighton: Steele, Veltman, Dunk, Colwill, Estupinian, Gross, Caicedo, March, Mac Allister, Mitoma, Welbeck

Brentford: Raya, Henry, Mee, Pinnock, Hickey, Jannson, Norgaard, Jensen, Mbeumo, Damsgaard, Toney

 

Karol Budzik

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.