Rozstawieni z dwójką w deblowym turnieju ATP Challenger Tour w Bratysławie Karol Drzewiecki i Szymon Walków wygrali swój mecz ćwierćfinałowy, awansując do kolejnej rundy zmagań.

Karol Drzewiecki i Szymon Walków w zawodach ATP Challenger Tour w Bratysławie oznaczeni są numerem drugim. W 1/4 ich rywalami byli Steven Diez i Blaž Rola. Polska para zwyciężyła to spotkanie 2-0 (7-6, 7-5) po godzinie i 28 minutach gry, przechodząc do półfinału turnieju na Słowacji.

O awans do finału w Bratysławie Drzewiecki i Walków zagrają już jutro o 16:00. Tym razem zmierzą się z Lukášem Kleinem i Alexem Molčanem. Słowacy pokonali dziś 2-1 (6-7, 6-4, 10-5) Jamesa Cerretaniego i Lucę Margaroliego po bardzo wyrównanym meczu, który trwał godzinę i 41 minut.

Autor: Julian Cieślak