Już jutro i w czwartek zostaną rozegrane mecze 13. kolejki PlusLigi. Oto, co przed nami!

Już jutro ekipa Luk-a Lublin, przed własną publicznością, zmierzy się z Alurinem CMC Wartą. Faworytem tego starcia będzie ekipa gości, która wygrała trzy ostatnie spotkania (w tym pojedynki ze Skrą Bełchatów oraz Asseco Resovią). Drużyna Luk-a Lublin, która zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli, przegrała dwa poprzednie ligowe mecze i, z całą pewnością, w jutrzejszym starciu będzie chciała powalczyć o przełamanie. Początek tego meczu o godzinie 17:30.

W środę zostaną rozegrane kolejne dwa spotkania. W pierwszym z nich Cuprum Lubin podejmie Asseco Resovię. Naprzeciwko siebie staną zatem dwie drużyny, które w ostatnim czasie prezentują bardzo przeciętną formę. Zarówno ekipa z Dolnego Śląska, jak i Reska w poprzednich pięciu potyczkach odnotowali tylko dwa zwycięstwa. Kto tym razem będzie górą? Początek tego meczu o godzinie 17:30
W drugim środowym starciu Czarni Radom podejmą Skrę Bełchatów. Faworytem tego spotkania będzie ekipa Skry, która w ostatnim czasie wygrywa niemal wszystkie ligowe mecze. Czy żółto-czarni ponownie będą zwycięscy?  Początek tej rywalizacji o godzinie 20:30.

J.Lipiec

 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.