Projekt Warszawa uległ tureckiemu Ziraat Bankasi Ankara 1:3 (21:25, 25:21, 18:25, 21:25) w 2. kolejce Ligi Mistrzów CEV. Podopieczni Andrei Anastasiego wciąż są bez zwycięstwa w tegorocznej edycji turnieju.

Spotkanie znacznie lepiej rozpoczęła drużyna z Turcji. Szybko osiągniętą przewagę co prawda oddali i na tablicy widniał wynik 13:13, ale końcówka należała do nich. Ostatecznie zwyciężyli 25:21. Drugi set to odwrócona kopia pierwszej partii. Projekt zdobył kilka punktów przewagi, później mieliśmy remis po trzynaście, a w drugiej fazie seta gospodarze byli lepsi zwyciężając również do 21. Trzeci set był bardzo wyrównany do stanu 11:11. Wtedy na kilka punktów odskoczył Ziraat i nie oddał tej przewagi do końca wygrywając do 18. W czwartej partii gospodarzom udało się wyjść na kilkupunktowe prowadzenie jednak szybko drużyna z Turcji odrobiła straty z nawiązką. Czwarty set wygrywając 25:21. W efekcie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 z perspektywy drużyny z Polski. To drugi mecz i druga porażka podopiecznych Andrei Anastasiego w tej edycji Ligi Mistrzów CEV. O pierwsze zwycięstwo powalczą więc 11 stycznia 2022 r. z VC Greenyard Maaseik.