Już dziś na antenie RadioGol.pl zadebiutuje nowa audycja o sportach zimowych – Zimowisko. W programie Jakuba Balcerskiego rozmowy o aktualnościach ze świata sportów zimowych, ciekawi goście – zawodnicy, eksperci i działacze. A wszystko we współpracy ze stroną Sportsinwinter.pl!

– To projekt, który na pewno nie ma na celu żadnego wywyższania się nad inne programy, czy redakcje – zapewnia prowadzący audycji Jakub Balcerski. – „Zimowisko” ma być miłym dla słuchacza przedstawieniem aktualności i ciekawych tematów ze świata sportów zimowych, przy udziale osób pasjonujących się tym tematem i śledzących poszczególne dyscypliny. Ze względu na popularność dominować będą pewnie treści o skokach, ale nie pozostawimy tematu biegów, biathlonu, kombinacji norweskiej, czy łyżwiarstwa bez choćby delikatnego wspomnienia – opisuje.

Audycja będzie gościła na naszej antenie w każdy piątek w godzinach wieczornych, bądź tuż po zakończeniu kwalifikacji do konkursów skoków narciarskich. W pierwszym wydaniu głównym gościem będzie redaktor naczelny Sportsinwinter.pl Mateusz Król, a do tego pojawią się także rozmowy z Dawidem Brilowskim (sport.tvp.pl) i Maciejem Lipowieckim (V Magazyn). Premiera pierwszego wydania audycji już dziś o 19 na kanale 2. Jeśli przegapicie audycję, to nic straconego. Będzie ją można odtworzyć na specjalnych podstronach utworzonych na stronie RadioGol.pl, jak i Sportsinwinter.pl. Zapraszamy do słuchania.

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.