Z radością informujemy, że dzięki porozumieniu Radia Gol z firmą One Sport, nasze radio nabyło prawa do transmisji Speedway Best Pairs, Speedway Euro Championship, a także FIM Speedway U-21 World Championship. Najlepsi żużlowcy świata zawitają na nasze anteny podczas sezonu 2018!

Speedway Best Pairs od lat przyciąga uwagę kibiców z całego świata. Rywalizacja par z udziałem Ekantor.pl Team,  Fogo Power, Monster Energy Speedway Team, Team Bauhaus, a także Trans MF Pro Race Team z pewnością będzie elektryzować spragnionych żużla kibiców. 24 marca na toruńskiej MotoArenie otworzymy kolejny sezon czarnego sportu. Nie zabraknie nas także 20 kwietnia w Rzeszowie, a całość zwieńczy relacja z zawodów w Landshut. Te zostaną rozegrane 10 maja.

Emocji nie zabraknie z pewnością w Speedway Euro Championship. 23 czerwca najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu rozpoczną rywalizację o miano najlepszego. Dzięki firmie One Sport również ta impreza zawita na nasze kanały. Pierwsza runda odbędzie się w Gnieźnie. Obiekt znajdujący się w tym mieście nieraz dostarczył znakomitych wyścigów. Druga runda zostanie rozegrana w niemieckim Güstrow. Tor ten też jest znany kibicom czarnego sportu, bowiem w poprzednich latach odbywały się tam rundy IMŚJ czy SEC. Po niemieckiej odsłonie rywalizacji, cykl przeniesie się na Łotwę. Daugavpils to miejsce znane z wielu międzynarodowych rozgrywek. Twardy łotewski tor to również gwarant emocji. Tych najwięcej będzie podczas ostatniej rundy Speedway Euro Championship. Odbędzie się ona w Chorzowie. Legendarny obiekt jest perłą tegorocznego terminarza. Czeka nas niezapomniane widowisko z niepowtarzalną atmosferą.

Oprócz Speedway Best Pairs i Speedway Euro Championship nie można zapominać o FIM Speedway U21 World Championship. Największe nadzieje światowego żużla walczyć będą o miano najlepszego juniora świata. Tej rywalizacji również nie zabraknie w Radiu Gol! Początek finałowej batalii już 29 czerwca w duńskim Holsted, następnie zawodnicy przeniosą się do Leszna, skąd przeprowadzimy relację z drugiej rundy FIM Speedway U21 World Championship. Cykl zakończymy w Pardubicach, gdzie 28 września odbędzie się ostatnia runda.

Nie można zapominać także o naszym magazynie „Po Bandzie”! Gośćmi Konrada Gawła będą przedstawiciele firmy One Sport, którzy opowiedzą o wspomnianych wyżej rozgrywkach. Nie zabraknie także wypowiedzi zawodników i analiz ekspertów.

Do usłyszenia!

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.