Można powiedzieć, że speedway wraca na dobre. Po Mistrzostwach Piotra Protasiewicza i Kryterium Asów Żużlowych przychodzi czas na PGE IMME, czyli najlepsi zawodnicy elity żużlowej na starcie, w Toruniu.

Te zawody możemy potraktować jako rozpoczęcie sezonu, już za tydzień inauguruje PGE Ekstraliga, a dzisiaj jeden z większych testów dla zawodników.

Na starcie ujrzymy m.in. Bartosza Zmarzlik, Leona Madsena, Mikkela Michelsena, Martina Vaculika czy Macieja Janowskiego. Obsada będzie bardzo zacna i liczymy, że tak samo będzie, jeśli chodzi o emocje. W takiej obsadzie trudno znaleźć ogromnego faworyta dzisiaj na Motoarenie ‘czarnym koniem’ może się okazać Robert Lambert, świetnie jeździ na tym torze i niewykluczone, że dzisiaj wszystkich zaskoczyć.

Kibiców może martwić fakt, że dzisiaj w Toruniu jest przewidywany deszcz, liczymy jednak, że zawody odbędą się zgodnie z planem. Na wieżyczce sędziowskiej ma zasiąść Krzysztof Meyze.

Lista Startowa PGE IMME w Toruniu:

            

 1. Bartosz Zmarzlik
 2. Nicki Pedersen
 3. Janusz Kołodziej
 4. Leon Madsen
 5. Martin Vaculik
 6. Mikkel Michelsen
 7. Maciej Janowski
 8. Dominik Kubera
 9. Robert Lambert
 10. Anders Thomsen
 11. Kacper Woryna
 12. Patryk Dudek
 13. Chris Holder
 14. Fredrik Lindgren
 15. Jakub Miśkowiak
 16. Wiktor Lampart
 17. Kacper Pludra
 18. Krzysztof LewandowskiKarol Budzik

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.