Duński żużlowiec otrzymał wielką szansę wzięcia udziału w cyklu GP 2020. Indywidualny Mistrz Europy z 2019 roku zastąpił Martina Smolinskiego. Co ciekawe Bartosz Smektała będzie pierwszym rezerwowym cyklu.

Na początku zmagań tegorocznego cyklu Mikkel był drugim rezerwowym. Jednak po zakończeniu kariery przez Grega Hancocka do stawki wskoczył Smolinski. Były zawodnik KSM Krosno uległ poważnemu wypadkowi podczas treningowych jazd. Dla Michelsena jest to szczęście w nieszczęściu – dzięki temu wskoczył do stawki. Będzie to dla niego debiut jako stały uczestnik.

Sezon w Polsce trwa już od jakiegoś czasu. To zatem nie tak, że nie będę gotowy. Ja i mój team przygotowywaliśmy się na ten moment przez lata. Teraz musimy wszystko poukładać i dobrze się zaprezentować – powiedział serwisowi speedwaygp.com.

Kamil Kuprianowicz

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.