Zawodnik GKS-u Katowice i reprezentant Polski w hokeju na lodzie FILIP STARZYŃSKI był gościem audycji “19:64”. Postać to o tyle nietuzinkowa, że 26-latek pierwszych hokejowych szlifów nabierał za oceanem. Jak trafił do Kanady, a następnie do Stanów Zjednoczonych?

Tego dowiedziecie się z siódmego odcinka podcastu o GKS-ie Katowice. Oszczędny w słowach i do bólu dyplomatyczny Starzyński opowiedział o tym, jak trafił do Katowic, w jaki sposób pracuje się z Risto Dufvą i któremu klubowi NHL kibicuje.

Odkrył także nieco kuchni i to dosłownie. Z odpowiedzi na stałe pytania naszego cyklu można się dowiedzieć wiele ciekawego o Filipie Starzyńskim.

Zapraszamy do odsłuchu:

Audycja 19:64 to podcast poświęcony GKS-owi Katowice, partnerowi medialnemu Radia GOL. Tytuł nawiązuje do roku założenia klubu z Bukowej, a zapisany w formacie godzinowym wskazuje na unikatowość tej pory, która nie znajduje się na żadnym zegarku i w żadnym innym mieście. 19:64 to rozmowy z zawodnikami, zawodniczkami, działaczami, trenerami, legendami klubu i wszystkimi, którzy dobrze wiedzą, co dzieje się w GieKSie. Premiera nowego odcinka w Radiu GOL w każdy poniedziałek.
UDOSTĘPNIJ