Sandecja Nowy Sącz podejmie ŁKS Łódź, na stadionie w Łodzi. Niecodzienna sytuacja, natomiast w perspektywie walki o punkty bardzo ciekawa.

Sandecja w ostatnim czasie zalicza bardzo dobrą passę, gdyż wygrała trzy spotkania z rzędu. W tym z kapitalnie radzącą sobie w tej kampanii Koroną Kielce, z która wygrała 1:0. Jest zatem przeciwnikiem, który potrafi pokazać się z bardzo dobrej strony. Zespół z Nowego Sącza pokazał również, że nie potrzebuje dominować na boisku, by móc wygrać mecz, a tego przykład jest właśnie mecz z kielczanami. Korona posiadała piłkę przez 65 procent czasu, a mimo tego nie wykorzystała ani jednej sytuacji. Sandecja tym samym pokazała, że jest groźnym rywalem i może pokrzyżować plany nawet najsilniejszym zespołom.

ŁKS z kolei na ten moment prezentuje średnią formę. Zwycięstwa przeplatają się z porażkami, łodzianie nie grają równo, a najwięcej problemów mają z grą na własnej murawie. Dlatego mimo że to spotkanie odbędzie się właśnie w Łodzi, własna murawa niekoniecznie będzie atutem ŁKS-u. Z drugiej strony morale drużyny podbudowane zostały z pewnością ostatnim zwycięstwem w Pucharze Polski z ekstraklasową Cracovią, ale jak duży wpływ będzie to miało na zachowanie drużyny w meczu ligowym – trudno przewidzieć.

Spotkanie rozpocznie się już o godzinie 18:00.

Autor: Liwia Waszkowiak

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.