Jeszcze do niedawna Bayern pozostawał jedynym klubem, który zabiegał o pozyskanie Marca Roki. Jednak teraz sprawa się nieco skomplikowała. Do gry wchodzą jeszcze dwa, inne kluby. Real Madryt oraz Bayern Monachium, którą z tych drużyn wybierze Hiszpan?

Pomocnik Espanyolu był jedną z kluczowych postaci podczas młodzieżowych Mistrzostw Europy, które odbywały się we Włoszech. Swoją solidną postawą początkowo zwrócił na siebie uwagę Bayernu. Bawarczycy przez swoją opieszałość spowodowali, że o 22-latka pytają się już inne kluby. 

40 milionów euro – tyle na stół kładą Królewscy za Marca. Niestety nie ma jeszcze sprawdzonych informacji o tym, ile za młodzieżowca są skłonni dać Bawarczycy. W kuluarach mówi się o kwocie nieco niższej od tej, jaką proponuje Real.

Pieniądze nie idą za przekonaniami. Według informacji podawanych przez Christiana Falka oraz Philippa Kesslera, sam zainteresowany chce przenieść się do Bayernu. Swoją decyzję ma motywować tym, że chce grać w jednym zespole wraz Thiago oraz Coutinho.

 

W ciągu najbliższego tygodnia powinniśmy poznać nowego pracodawcę Hiszpana. 

ZOBACZ TAKŻE: Przewodnik kibica Seria A | Przewodnik kibica Bundesligi 

UDOSTĘPNIJ
Maciej Dąbrowski
Pasjonat piłki nożnej i sportów zimowych. Miłośnik Bundesligi oraz Serie A. W wolnym czasie słucham muzyki oraz czytam książki. Kocham język niemiecki i wszystko co z nim związane. Wychowany na "okazji" Szpakowskiego, z chęcią zapisania się w historii polskiego dziennikarstwa.