Krzysztof Piątek – jego nazwisko jest ostatnio jednym z najgorętszych tematów w kwestii ewentualnych ruchów transferowych. Zainteresowanie nie dziwi, gdyż 21-latek spisuje się wyśmienicie w swoim klubie, a wczoraj udało mu się również strzelić gola dla reprezentacji Polski.

Były zawodnik Cracovii ustrzelił w Serie A już 9 bramek, w zaledwie 7 rozegranych meczach. Na plecy w klasyfikacji strzelców spoglądają mu tacy bomberzy jak Ronaldo, Higuain czy Icardi. Polak jest łączony z wieloma europejskimi klubami. Wśród nich wymienia się takie tuzy jak Barcelona czy Chelsea. Jego agent rozmawiał z “Si Gonfia La Rete” i oto co miał na ten temat to powiedzenia:

“Wiele dużych klubów obserwuje jego karierę, nie tylko włoskie kluby jak na przykład Napoli… Napoli? Cóż, na pewno są świetną drużyną, ale jak powiedziałem, wiele drużyn bacznie go obserwuje, to normalne, ponieważ strzela bramki praktycznie przy każdej okazji, którą ma, co jest bardzo imponujące. Mimo to jest bardzo spokojny i skupia się na pracy w Genui. Jeżeli pojawi się jakaś konkretna oferta w przyszłości, wtedy będziemy mogli wspólnie o tym pomyśleć”.

 

Źródło: calciomercato.com

UDOSTĘPNIJ