Trzy mecze 25 kolejki Serie A zostały przełożone. Odwołane mają być mecze Interu z Sampdorią, Atalanty z Sassuolo oraz Hellasu Verona z Cagliari.

Premier Italii podjął śmiałą decyzję o przełożeniu meczów 25 kolejki Serie A, które miały się odbyć na terenie Wenecji oraz Lombardii. Rezygnacja ze spotkań jest umotywowana zagrożeniem zarażenia się koronawirusem.

Na oficjalnej stronie Interu Mediolan już mamy potwierdzoną informację o odwołaniu jutrzejszego meczu i przełożeniu na inny termin.

www.inter.it:

Si comunica che la partita di Serie A Inter-Sampdoria, prevista per domenica 23 febbraio alle ore 20.45 e valida per la 25^ giornata, viene rinviata a data da destinarsi.

Kwestią czasu jest oficjalne potwierdzenie odwołanie kolejki przez pozostałe kluby.

Zobacz także: Były żołnierz Conte ma znowu wstąpić do jego armii

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.