Portugalia-Włochy

Już dzisiaj możemy poznać pierwszego półfinalistę mistrzostw Europy bowiem po pierwszej kolejce zarówno Portugalia i Włochy po zwycięstwach w pierwszej serii gier  mają po trzy oczka w tabeli. Portugalczycy przez całe spotkanie z reprezentacją Polski przeważali i nie dawali szans Biało-Czerwonym na żadne okazje podbramkowe. Ostatecznie spotkanie Polska-Portugalia zakończyło się wynikiem 2-0. Włosi  natomiast mierzyli się z gospodarzami turnieju których pokonali pewnie 4-0.

W tym spotkaniu możemy się spodziewać wyrównanej gry  mimo tego że minimalnym faworytem wydaje się reprezentacja Portugalii.

Początek spotkania Portugalia Włochy już o godzinie 18

Malta- Polska

Spotkaniem które zakończy w tym tygodniu rywalizacje w grupie A będzie starcie pomiędzy Maltą a biało-czerwonymi. Dla obu rywali ten mecz będzie meczem o wszystko gdyż zarówno Maltańczycy po przegranej z Włochami  0-4 jak i Polacy po klęsce z Portugalią 2-0 aby liczyć w walce o półfinał potrzebują zwycięstwa. Gospodarze turnieju w swoim meczu otwarcia mieli kilka obiecujących okazji na objęcie prowadzenia aczkolwiek za każdym razem brakowało im celnego wykończenia. Zupełnie inaczej radzili sobie podopieczni Marcina Brosza którzy w starciu z kadrą Portugalii utracili swoje wszystkie argumenty które przeważyły na ich korzyść. Jednakże jak sam powtarza szkoleniowiec Brosz ,,Przegraliśmy tylko bitwę aczkolwiek nie przegraliśmy wojny”

W tej batalii faworytem wydaje się być reprezentacja Polski aczkolwiek nie można lekceważyć teamu Malty który będzie mocno napierać ponieważ nie ma nic do stracenia.

Pierwszy gwizdek w meczu o wszystko punktualnie o godzinie 21:15.

 

Tymoteusz Mech  

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.