Filip Marchwiński jest uznawany za jeden z większych talentów polskiej piłki. Jak podaje włoski dziennikarz Andrea Bracco, napastnikiem Lecha Poznań interesuje się Torino FC.

         Kolejorz w tym oknie transferowym sprzedał już Roberta Gumnego do Augsburga i Kamila Jóźwiaka do Derby County. Dużo mówi się również, o ewentualnym odejściu Filipa Marchwińskiego. 18-latka łączono nawet z Juventusem, jednak wydaje się, że to inny klub z Turynu wykazuje większe zainteresowanie Polakiem.

         Blisko powiązany z Torino dziennikarz Andrea Bracco podaje, że w najbliższym czasie ma dojść do spotkania włodarzy włoskiego klubu z przedstawicielami Lecha Poznań, w sprawie transferu 18-latka.

         W tym sezonie Marchwiński wystąpił w pięciu meczach. Strzelił nawet gola w wygranym przez Kolejorza spotkaniu 2. rundy eliminacji Ligi Europy, przeciwko Hammarby (3:0).

(Źródło: sport.tvp.pl)

Autor: Adam Stelmaszczyk

UDOSTĘPNIJ
Avatar
Miłośnik piłki, zwłaszcza tej we Włoskim wydaniu. Redaktor również na portalu SerieAPolonia.pl. Poza piłką nożną zafascynowany literaturą grozy, w szczególności twórczością Stephena Kinga oraz H.P. Lovercrafta.