PSG oficjalnie ogłosiło zakontraktowanie hiszpańskiego obrońcy Sergio Ramosa. 35-latek po wygaśnięciu umowy z Realem Madryt, podpisał dwuletni kontrakt z wicemistrzem Francji. 

Paris Saint-Germain ogłosiło swój trzeci transfer podczas letniego okna transferowego. Zawodnikiem zespołu Mauricio Pochettino została legenda hiszpańskiej piłki Sergio Ramos, który opuszcza Real Madryt po 15 latach. Były kapitan zespołu ze stolicy Hiszpanii podpisał kontrakt do 2023 roku. Zespół z Paryża pozyskał zawodnika bez kwoty wykupu, ze względu na wygaśnięcie umowy wiążącej go z poprzednim klubem. 


Tak swoje przybycie do klubu komentował na oficjalnej paryskiej stronie Sergio Ramos.

”Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę dołączyć do Paris Saint-Germain. To wielka zmiana w moim życiu, nowe wyzwanie i dzień, którego nigdy nie zapomnę. Jestem dumny, że mogę być częścią tego bardzo ambitnego projektu i dołączyć do zespołu ze świetnymi graczami. To klub, który już potwierdził swoją wartość na najwyższym poziomie z solidnymi fundamentami. Chcę dalej rozwijać się z Paryżem i pomagać zespołowi w zdobywaniu tytułów.”

Hiszpański defensor grać będzie z numerem 4 na koszulce.

Autor: Filip Tyczyński

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.