Doświadczony snajper to coś pożądanego na piłkarskim rynku. Kunszt Buraka Yilmaza docenił AC Milan, który chciałby go sprowadzić do siebie. 

Autor wyjątkowej końcówki zakończonej mistrzostwem kraju dla Lille, weteran Burak Yilmaz znajduję się na liście życzeń kilku mocnych europejskich drużyn. Według informacji Tutto Mercato, AC Milan kontaktował się już w sprawie zmiany barw z napastnikiem. Rossoneri myślą o 35-letnim Turku, jeśli negocjacje z zawodnikiem Chelsea Olivierem Giroudem (34 lata) nie powiodą się.

Jednak AC Milan to nie jedyny włoski zespół który obserwuje sytuację Yilmaza. AS Roma i Fiorentina również interesują się piłkarzem mistrza Francji. Autor 16 bramek w zeszłym sezonie jest związany za Mastiffami kontraktem obowiązującym do końca sezonu 2022, a jego wartość szacuję się na 3 miliony euro. 

Autor: Filip Tyczyński

Source: Sport.fr

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.