Ze względu na błyskawicznie rozprzestrzenianie się wirusa, który spowodował zawieszenie wszelkich działalności sportowych, UEFA zdecydowała się na przełożenie Euro. Podczas nadzwyczaj ważnego spotkania dojdzie także do ustalenia nowych terminów finału Ligi Mistrzów i Europy.

Pomimo długiego wyczekiwania na oficjalną decyzje UEFY, która rozpatrzyła różne wnioski piłkarskich federacji, planowane na te wakacje Mistrzostwa Europy odbędą się dokładnie za rok w terminie od 11 czerwca do 11 lipca. Decyzja spowodowana jest rozprzestrzeniającym koronawirusem, który sparaliżował piłkarskie rozgrywki niemal na całym świecie.

Liga Mistrzów i Liga Europy

Wspomniany wirus zatrzymał także kultowe rozgrywki LM i LE. Zgodnie z  informacjami, które podała UEFA, zostaną one dokończone w późniejszym terminie, a ich finały zostaną rozegrane na końcu czerwca, Liga Mistrzów 27 czerwca, a Liga Europy 24 czerwca.

 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.