Liga Mistrzów wkracza w ostateczną fazę. Już dziś na Estadio Da Luz dojdzie do pierwszego starcia półfinałowego Ligi Mistrzów. Naprzeciw siebie staną RB Lipsk i Paris Saint – Germain.

Nie będzie to zwyczajne starcie Dawida z Goliatem. Choć tak mogłoby się wydawać, to mecz ten odbierany jest w zupełnie innych kategoriach. Kluczową jest tu rywalizacja dwóch niemieckich trenerów: Juliana Nagelsmanna i Thomasa Tuchela. Starcie to jest wyjątkowe, ponieważ Nagelsmann stał się trenerem w dużej mierze dzięki Tuchelowi. 

Będzie to również starcie dwóch filozofii. Ultraofensywny Lipsk, promujący raz po raz znakomity talent kontra pragmatyzm PSG z głodnym jak nigdy sukcesu Neymarem i Mbappe. Zapowiada się fascynujący mecz, który skomentują dla Was od 21:00 Tomasz Witas i Piotr Tomalski. 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.