Henning Berg po kilku latach wraca na stadion przy Łazienkowskiej. Prowadzona przez Norwega Omonia Nikozja zmierzy się w II rundzie eliminacji LM z warszawską Legią.

Drużyna z Cypru po dogrywce pokonała 1:0 Ararat Erywań, tym samym zapewniła sobie awans do kolejnej rundy, gdzie już czekali Wojskowi. Przypomnijmy, że stołeczna drużyna awans zdobyła po równie skromnym zwycięstwie 1:0 w rywalizacji z Linfield.

Podobnie jak warszawiacy dzień wcześniej, podopieczni Henninga Berga także nie zachwycili w meczu eliminacyjnym z Araratem. Oba zespoły nie stwarzały sobie sytuacji, skupiając się przede wszystkim na grze w defensywie. Dość powiedzieć, że w pierwszej połowie obejrzeliśmy w sumie jeden celny strzał. Skutkiem tego okazał się brak goli w regulaminowym czasie oraz dogrywka. Tuż po rozpoczęciu dodatkowej części gry ekipa z Cypru przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść za sprawą bramki strzelonej w 94. minucie.

Pojedynek Legii z Omonią w II rundzie eliminacji LM już w przyszłą środę o godz. 20 w Warszawie.