Za nami pierwszy mecz wielkiego hitu ligi Mistrzów, Real zremisował 1-1 na Bernabeu z Manchesterem City. Niewidoczni napastnicy tych zespołów.

Real może czuć wielki niedosyt, jeśli chodzi o to spotkanie, zwycięstwo dałoby im większą pewność siebie przed meczem na Etihad, teraz to City jest faworytem przed rewanżem. Real zdobył bramkę jako pierwszy, której autorem był Vinicius Jr. po świetnym strzale zza pola karnego.

Lepiej w drugą połowę weszli Królewscy-przez duża część tej połowy dominowali City, jednak to obywatele zdobyli bramkę po kapitalnym strzale Kevina De Bruyne zza pola karnego. Thibaut Courtois bronił fantastycznie, ale ten strzał był nie do obrony. Haaland został dzisiaj wyłączony przez obrońców Realu i był niewidoczny podobnie jak Karim Benzema.

Czekamy na rewanż, będzie się działo niewątpliwie.