Inter stoi przed ogromną szansą na pierwszy finał europejskiego pucharu od 2010 roku i pamiętnego zwycięstwa w Madrycie nad Bayernem. Na ich drodze staje jednak fenomenalny w ostatnim czasie Szachtar. 

Podopieczni Antonio Conte rzecz jasna będą faworytami, a ich celem będzie powetowanie sobie porażki w walce o tytuł mistrza Włoch. Szachtar z kolei będzie chciał nawiązać do sukcesu z 2009 roku, kiedy to jako ostatni zespół w historii wygrał Puchar UEFA. 

Kto okaże się zwycięski w tej rywalizacji? Co lepiej zadziała? Czy włoska filozofia Conte, czy może jednak fantazja Luisa Castro? Przekonamy się o tym już dziś od 21:00. Mecz w kanale 1 skomentuje dla Was Mateusz Kirpsza. 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.