Przed nami spotkanie rewanżowe w ramach ćwierćfinałów Ligi Europy. Przyjrzymy się starciu szkockiego Rangers z portugalskim Braga. Zapraszamy na zapowiedź. 

Pierwsza rywalizacja tych drużyn zakończyła się zwycięstwem 1:0 po stronie Bragi. 

Goście wygrywając pierwszy mecz potwierdzili swoją dobrą formę, w której są właścicielami serii czterech spotkań wygranych z rzędu. W rozgrywkach ligowych skutkuje to czwartą pozycją w lidze, zaś w europejskich pucharach przyniosło to zaskakujące wyeliminowanie AS Monaco. Bardzo dużo od siebie dorzucił w tym przypadku duet Galeno z Ricardo Hortą, którzy liderują pod względem zdobytych goli na drużyny z Portugalii. 

Gospodarze w przewadze własnego boiska mogą poszukać szansy. Ostatnie tygodnie nie są dla nich wymarzone, zwłaszcza fakt przegrania prestiżowego spotkania z Celticem. Upatrywać swoich nadziei można takich dwumeczach jak te poprzednie, zwłaszcza gdy wyeliminowali Borussie Dortmund po niezwykle emocjonującym spotkaniu u siebie. Jednym z większych problemów będą urazy, które doskwierają najlepszym zawodnikom. 

Początek spotkania o godzinie 21:00. 

Autor: Filip Tyczyński

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.