Liga Europy wkracza w decydującą fazę. Dziś bowiem rozpoczynają się mecze półfinałowe tych rozgrywek. Na pierwszy ogień idą Sevilla, najbardziej utytułowany zespół Ligi Europy i Manchester United, czyli ostatni angielski zwycięzca tego pucharu. 

Sevilla z pewnością będzie chciała powtórzyć sukcesy z lat 2014-2016, kiedy to potrafiła trzykrotnie wygrać Ligę Europy. Nie będą mieli jednak łatwo, ponieważ Manchester United z Bruno Fernandesem na czele będą chcieli udowodnić, że 3 miejsce w Premier League nie było przypadkiem. 

Zapowiada się zatem znakomite widowisko zarówno na boisku, jak i na ławkach trenerskich. Kto wyjdzie zwycięsko ze starcia Lopeteguiego z Solskjaerem? Przekonamy się o tym od 21:00. Mecz skomentuje w kanale 1 Mateusz Orłowski. 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.