Przed nami kolejne starcie w ramach Ligi Europy. Zapraszamy na zapowiedź spotkania Lazio z Marsylią.

Lazio jest w tym spotkaniu delikatnym faworytem. Zespól ze stolicy Włoch zwyciężył w zeszły weekend nad mistrzem Włoch, dzięki czemu wskoczył na piąte miejsce w tabeli. Tym bardziej pewni mogą się czuć grając na własnym terenie, gdzie ostatnią porażkę odnieśli w lutym podczas starcia z Bayernem Monachium w ramach Ligi Mistrzów. Aktualnie w rozgrywkach Ligi Europy mają na koncie trzy punkty, notując po jednej wygranej i porażce. 

Marsylia tanio skóry nie sprzeda. Choć ostatnio widać wyraźną obniżkę formy, co skutkowało jedną wygraną w pięciu ostatnich meczach. Podbudować zespół może ostatnia wysoka wygrana nad Lorient, gdzie w końcu na boisku w pełnym wymiarze czasowym pokazał się Arkadiusz Milik, zdobywając bramkę dla swojej drużyny. Po dwóch remisach, dziś powalczą o pierwsze zwycięstwo w Lidze Europy.

Początek spotkania o godzinie 18:45. 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.