Europejskie puchary nie zwalniają tempa, a wraz z nimi czyni to nasze radio. Już dziś i jutro będziecie mogli usłyszeć w naszych kanałach relacje z kolejnych meczów Ligi Europy. Bierzemy bowiem na tapet ćwierćfinały tych rozgrywek! 

Manchester United – FC Kopenhaga

Na Rhein – Energie Stadion w Kolonii rozpocznie się dziś faza ćwierćfinałowa Ligi Europy. Podobnie, jak w Lidze Mistrzów będziemy mieli do czynienia z jednym meczem. Nie będzie żadnej kalkulacji i tego świadomy jest Manchester United, który przystępuje do rywalizacji z nieobliczalnym wicemistrzem Danii.

Kopenhadze nie pomoże rzecz jasna Kamil Wilczek, który dopiero co trafił do tego zespołu. Manchester z kolei będzie chciał kontynuować marsz po Puchar Ligi Europy. Zapowiada się znakomite widowisko, podczas którego w kanale 1 od 21:00 o Wasze uszy zadba duet Kamil Wlazło i Bartłomiej Płonka! 

Inter – Bayer Leverkusen

Zespół Antonio Conte w dość dobry stylu wyeliminował trudnego rywala, jakim było Getafe i teraz będzie chciał potwierdzić swoją dobrą dyspozycję w obecnym czasie. Na Dusseldorf Arenie naprzeciw Lukaku i spółki stanie ultraofensywnie grający zespół Petera Bosza, Bayer Leverkusen. 

Po raz kolejny swój geniusz i talent będzie miał okazję pokazać Kai Havertz, co tym bardziej podnosi temperaturę tego ciekawego spotkania. Czy Skriniar i jego koledzy z linii obrony go powstrzymają? O tym pomoże Wam się przekonać w kanale 2 od 21:00 Mateusz Orłowski. 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.