Po remisie w pierwszym spotkaniu Legii ze Slavią, mistrzowie Polski nadal mają ogromną szansę na wywalczenie prawa gry w Lidze Europy. Trzeba jedynie postawić ostatni krok. Czy ta sztuka powiedzie się piłkarzom Czesława Michniewicza?

Po raz ostatni w fazie grupowej Ligi Europy Legia grała w sezonie 2015/2016. Od tego czasu minęło już kilka lat, w których drużyna z Łazienkowskiej, poza występem w Lidze Mistrzów w sezonie 2016/2017, nie przeżywała chwalebnych momentów na europejskiej arenie. Dziś nadchodzi czas na to, by to zmienić. Przed Legią jednak trudna przeszkoda – Slavia Praga, a więc zespół, który w ubiegłym sezonie Ligi Europy dotarła aż do ćwierćfinały. W pierwszym meczu gracze mistrza Polski wywalczyli remis, na własnym obiekcie zadowalającym rezultatem będzie jedynie zwycięstwo! 

Początek meczu o godzinie 21:00. Spotkanie w kanale 1 Radia Gol prosto ze stadionu skomentuje Mateusz Orłowski. 

 

Autor: J.Lipiec

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.