Kylian Mbappe nie chce przedłużać kontraktu z PSG. Wzbudziło to duże zainteresowanie w hiszpańskich mediach, które spekulują przenosiny Francuza do Realu Madryt.

         Kontrakt 22-latka z drużyną z Paryża obowiązuje do końca sezonu 2021/22. Może być to ostatnia okazja dla mistrzów Francji, by zarobić poważne pieniądze na sprzedaży swojego zawodnika.

         Mocno zainteresowany usługami Mbappe pozostaje Real Madryt. Od sprzedaży Cristiano Ronaldo do Juventusu, Królewscy upatrują następcy Portugalczyka w młodym zawodniku PSG. Mało prawdopodobne, by Francuz trafił w tym oknie na Santiago Bernabeu, gdyż prezes Florentino Perez zapowiedział, że tego lata klub nie będzie wydawał milionów na transfery.

         Hiszpańska prasa spekuluje, że Mbappe nie trafi do Realu teraz, tylko za rok. „Czekamy tu na ciebie” – zatytułowała poniedziałkowe wydanie „Marca”. Na okładce możemy przeczytać, że – „Real Madryt czeka na rozwój wypadków i nie zrobi żadnego ruchu za plecami francuskiego klubu”. Z kolei „As” informuje, że 22-latek robi krok w kierunku Madrytu – „Real opóźnia sprowadzenie Mbappe, by podjąć się zadania następnego lata”.

Mbappe mimo młodego wieku, od kilku sezonów zachwyca swoją grą na francuskich boiskach. Jego karierę Królewscy monitorowali już za czasów gry w AS Monaco i niewykluczone, że kiedyś 22-latek zawita na Santiago Bernabeu.

(Źródło: sport.tvp.pl)

Autor: Adam Stelmaszczyk

UDOSTĘPNIJ
Arkadiusz Bogucki
Miłośnik piłki, zwłaszcza tej we Włoskim wydaniu. Redaktor również na portalu SerieAPolonia.pl. Poza piłką nożną zafascynowany literaturą grozy, w szczególności twórczością Stephena Kinga oraz H.P. Lovercrafta.