Trwa 3. kolejka ligi włoskiej. Jednym z niedzielnych meczów, które zostaną w jej ramach rozegrane będzie potyczka Hellasu Verona z Atalantą. Początek tego spotkania zaplanowany jest na godzinę 18:30.

Gospodarz niedzielnej potyczki ekipa Hellasu Verona nie rozpoczęła nowego sezonu zbyt pozytywnie. Gialloblu przegrali inauguracyjne spotkanie z Napoli aż 2:5, zaś w drugim meczu wywalczyli jedynie remis z Bologną, która w końcówce rywalizacji grała w osłabieniu. Znacznie lepiej na początku nowej kampanii ligowej radzą sobie zawodnicy Atalanty, którzy w ostatnich dwóch tygodniach odnotowali pewną wygraną z Sampdorią oraz remis z faworyzowanym Milanem. Wszystko zatem wskazuje, że w niedzielnej potyczce brak zwycięstwa graczy z Bergamo będzie uznany za sporą niespodziankę.

W ubiegłym sezonie jednak pojedynki z Hellasem nie były dla Atalanty łatwymi momentami. W meczu rozegranym w Veronie skromne jednobramkowe zwycięstwo wywalczyli piłkarze Atalanty, lecz w rewanżu, który odbył się w Bergamo z wygranej cieszyli się Gialloblu. Jak będzie tym razem?

Tego dowiemy się już dzisiejszego wieczoru. Pierwszy gwizdek w tym meczu zaplanowany jest na 18:30!

JL

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.