Tego transferu wszyscy eksperci spodziewali się już od jakiegoś czasu. W środę już oficjalnie ogłoszono, że od nowego sezonu Łukasz Fabiański będzie bramkarzem West Ham United z którym podpisał kontrakt na trzy lata.

Dla Fabiańskiego będzie to więc powrót do Londynu, ponieważ Fabiański w latach 2007-2014 grał w barwach Arsenalu. Transfer Polaka to klubu, który w sezonie 2018/2019 będzie grał w Premier League nie jest zaskoczeniem, bo Fabiański mimo że jego Swansea w zeszłym sezonie spadła do Championship, on sam był jednym z najlepszych bramkarzy w lidze angielskiej.


Warto też dodać, że West Ham już od jakiegoś czasu szukał nowego bramkarza, ponieważ wraz z końcem sezonu skończyło się wypożyczenie Joe Harta z Manchesteru City. Transfer Fabiańskiego jest drugim mocnym transferem West Ham w ciągu ostatnich kilkunastu godzin, ponieważ wczoraj klub ze stolicy Anglii podpisał kontrakt z Issą Diopem.

FOT.źródło: sport.sfr.fr
UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.