Dziś czeka nas kolejna dawka emocji związana z rozgrywkami naszej rodzimej Ekstraklasy. Od godziny 15:00 na naszych antenach usłyszą państwo, jak Lechia rywalizuje z Stalą Mielec, Pogoń ściera się ze Śląskiem oraz zawsze groźny Górnik próbuje urwać punkty Legii w Warszawie. Zapraszamy!

 

Lechia Gdańsk – Stal Mielec

Po trzech meczach te dwa zespoły dzieli punkt różnicy. Nie ma co się oszukiwać – nikogo taki stan rzeczy nie zadowala. Lechia podejmując u siebie drużynę z Podkarpacia liczy na zdobycie kompletu punktów, by dołączyć do wyścigu o wysokie lokaty. Piotr Stokowiec, trener gdańszczan musi wymyślić, jakiś sposób na pokonanie beniaminka. A może to szkoleniowiec Stali, Dariusz Skrzypczak wyjdzie zwycięsko z tego spotkania? Początek meczu już o 15:00. Mecz na kanale 1 Radia Gol skomentuje Maciej Piotrowski.

 

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław

W Szczecinie nastroje na początku co najwyżej średnie. Cztery zebrane oczka, to z pewnością nie powód do wstydu, ale też do przesadnego optymizmu. Zwłaszcza, że do stolicy województwa Zachodnio-pomorskiego przyjeżdża mocny w tym sezonie Śląsk. Wrocławianie, gdyby mieli odrobinę więcej szczęścia mieliby komplet punktów i piorunujące wejście w nowe rozgrywki, gdyż ich gra może po prostu się podobać. Dzisiaj jednak zagrają bez swoich największych gwiazd z Praszelkiem czy Puerto na czele. Na naszych antenach to spotkanie skomentuje Leszek Urban, start godzina 17:30.

 

Legia Warszawa – Górnik Zabrze

Przed mistrzami Polski ważny test. Po odpadnięciu z eliminacji Ligi Mistrzów w bardzo kompromitującym stylu, przyszedł czas, by pokazać się z trochę lepszej strony na krajowym podwórku. Misja ta wydaje się, póki co niezwykle wymagająca. Bowiem Górnik z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligowej. Podopieczni Marcina Brosza postarają się zrobić wszystko, żeby pokazać, iż poprzednie mecze nie były dziełami przypadku. Mecz o godzinie 20:00, na kanale 1, skomentuje Wojciech Anyszek.

 

 

UDOSTĘPNIJ
Avatar
Miłośnik piłki, zwłaszcza tej we Włoskim wydaniu. Redaktor również na portalu SerieAPolonia.pl. Poza piłką nożną zafascynowany literaturą grozy, w szczególności twórczością Stephena Kinga oraz H.P. Lovercrafta.