28-letni szwajcarski obrońca Levent Gülen został nowym piłkarzem Miedzi Legnica. Piłkarz związał się z klubem dwuletnim kontraktem. 

Nowy zawodnik beniaminka jest wychowankiem szwajcarskiego klubu Grasshoppers Zurych. W ostatnim sezonie występował dla greckiego Volos NFC, gdzie wystąpił w 26 spotkaniach i zdobył jedną bramkę. Wcześniej Gülen grał w takich zespołach jak: Ankaraspor Kulübü czy Kayserispor Kulübü.

– To bardzo zadziorny, agresywny i dynamiczny piłkarz. Na boisku jest bardzo uniwersalnym graczem, występował bowiem w różnych ustawieniach. Potrzebowaliśmy doświadczonego obrońcy, który gra na wysokim poziomie-tak nowego piłkarza Miedzi Legnica opisał  trener Wojciech Łobodziński.

Źródło: Miedź Legnica

Autor: Miłosz Sojka

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.